Руслань Ротань вчетверте поспіль зіграв унічию в чемпіонаті України

17.03.2023 14:56

Харківський Металіст і Олександрія безрезультатно билися в матчі чемпіонату України

Сьогодні в Ужгороді у стартовому матчі 18-го туру чемпіонату України харківський Металіст приймав Олександрію.

Перший тайм матчу відверто розчарував – команди спромоглися завдати лише одного удару в площину воріт одна одної і створити півтора напівмоменти.

Після перерви ударів побільшало, більш ініціативною виглядала Олександрія, що мала велику перевагу у володінні м'ячем. Однак дивідендів з усього цього підопічні Руслана Ротаня не отримали. В підсумку, нічия – 0:0, яка стала для олександрійців четвертою поспіль.

Після цього матчу у Олександрії стало 28 очок і вона посідає п'яту сходинку в турнірній таблиці. Металіст із 17-ма пунктами розташувався на 13-му місці.