Перший же матч чемпіонату України після зимової перерви приніс оглушливу сенсацію

Аватар Андрій Кругляк Андрій Кругляк
668
кривбас-упл

У стартовому матчі другої половини сезону чемпіонату України ЛНЗ у Ковалівці на стадіоні Колос приймав Кривбас

Сьогодні у першому поєдинку 18-го туру чемпіонату України ЛНЗ в Ковалівці приймав Кривбас. Незважаючи на те, що матчі після зимової перерви, яу правило, результативністю не відрізняються, ця зустріч була не з них.

Підопічні Юрія Вернидуба піднесли добрячу сенсацію, забивши у ворота непростого суперника три сухих м'ячі.

Перший на 45-й хвилині записав на свій рахунок Хрвоє Ілич, який реалізував пенальті. Другим відзначився Аду на 53-й хвилині, третій же забив Денис Кузик на 63-й.

Отже, перемога Кривбаса з рахунком 3:0. Криворіжці набрали 37 очок і вийшли на одноосібне перше місце. У ЛНЗ залишилося 20 пунктів і 10-та позиція.