За крок від сенсації! Донецький Шахтар лише на п'ятій компенсованій хвилині вирвав перемогу в матчі чемпіонату України

Аватар Андрій Кругляк Андрій Кругляк
777
Львов - Шахтер

Донецький Шахтар не без складнощів зумів впоратися з Львовом в чемпіонаті України

Донецький Шахтар у перенесеному виїзному поєдинку 6-го туру національної першості на стадіоні Україна зустрівся з Львовом.

Незважаючи на відчутну ігрову й територіальну перевагу у першому таймі, підопічні Ігора Йовічевича втілити її у голи не змогли.

Більше того, після перерви львів'яни повели у рахунку. На 56-й хвилині Георгій Гочолейшвілі головою зрізав м'яч у власні ворота. Щоправда, через п'ять хвилин «гірники» відігралися. Георгій Судаков ударом із рикошетом від Максима Грисьо змусив капітулювати голкіпера господарів.

А коли, вже фактом здавалася сенсаційна нічия, Кевін Келсі на п'ятій компенсованій хвилині приніс гостям перемогу – 2:1.

Після цього матчу Шахтар набрав 49 очок і продовжує очолювати турнірну таблицю, випереджаючи Дніпро-1 на чотири пункти. Львів з 13-ма очками знаходиться на останньому місці.

Чемпіонат України. Прем'єр-ліга. 6 тур

Львів – Шахтар – 1:2 (0:0)

Голи: Гочолейшвілі (56, автогол) – Судаков (61), Келсі (90+5).

Львів: Юрчук, Кузик, Дитятьєв, Ґабріель, Грисьо, Алібеков (Никитюк, 84), Свржняк (Мишенко, 67), Бєляєв, Мильченко, Богунов, Бугай (Сасовський, 78).

Шахтар: Трубін, Топалов, Ракіцький, Матвієнко, Гочолейшвілі, Степаненко, Криськів (Очеретько, 27, Келсі, 71), Тотовицький (Борячук, 83), Бондаренко, Судаков, Траоре (Сікан, 82).

Попередження: Степаненко (63), Матвієнко (66).

В наступному турі Шахтар і Львів зустрінуться знову, однак тепер господарями будуть «гірники».