ЧС-2022. Чинний чемпіон світу вже не зможе повторити свій результат

30.11.2022 19:12
Категории: Новини ЧC-2022

У заключному поєдинку групи D на чемпіонаті світу збірна Франції несподівано поступилася Тунісу

Після перемоги над Данією (2:1) чинні чемпіони світу гарантували собі вихід із групи. Відповідно, Дідьє Дешам вирішив виставити на заключний поєдинок резервний склад. Тунісу для виходу в плей-оф сьогодні обов’язково потрібно було брати три очки та сподіватися на вдалий результат паралельної зустрічі.

У цьому матчі Ле Бльо відверто розчарували й навіть не намагалися грати на перемогу. У підсумку Туніс покарав суперника — на 58-й хвилині Вагбі Хазрі забив гол після шикарного сольного проходу. Лише після виходу Кіліана Мбаппе наприкінці зустрічі трикольорові створили кілька моментів. На 98-й хвилині Антуан Грізманн навіть відправив м'яч у сітку, однак арбітр після перегляду повтору скасував гол.

Африканці перемогли з результатом 1:0, однак усе одно пролетіли повз плей-оф. А французи вже точно не повторять свій успіх на ЧС-2018, коли вибороли титул, не зазнавши по ходу жодної поразки.