Чотирьохгодинне протистояння Руха і Металіста! Три голи і три перерви через повітряні тривоги

24.08.2022 19:28

Вперше матч чемпіонату України було призупинено через повітряну тривогу

Фото fcrukh.com

Єдиний матч 1-го туру чемпіонату України у День Незалежності пройшов у Львові на стадіоні Україна. Місцевий Рух приймав харківський Металіст.

У першому таймі команди обмінялися забитими м'ячами. На гол півзахисника гостей Євгена Підлепенця господарі відповіли чудовим пострілом Юрія Климчука.

Однак найрезонанснішою подією першої половини зустрічі стали не голи. На 44-й хвилині матч було перервано через повітряну тривогу у Львові і це сталося вперше в історії УПЛ. Команди попрямували у бомбосховище.

Втім, довго чекати другого і третього прецеденту не довелося. У другому таймі матч переривався ще двічі і тривав загалом трохи менше чотирьох з половиною годин.

На 66-й хвилині Максим Прядун, який щойно вийшов на заміну, вивів харків'ян уперед. Цей гол став вирішальним у зустрічі – 2:1 на користь Металіста.