Чотири голи та два камбеки: Хорватія та Албанія зіграли у нічию на старті другого туру Євро

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
319
1 голос
Хорватія - Албанія. Фото: Google
Сьогодні, 19 червня, у стартовому поєдинку другого туру групового етапу чемпіонату Європи 2024-го року у групі B зустрічалися національні збірні Хорватії та Албанії.
  • Готуючись до Євро-2024, збірна Хорватій під керівництвом Златко Далича перемогла Португалію (2:1) та Північну Македонію (3:0), однак у першому матчі Євро поступились іспанцям (0:3).
  • Албанія у спарингах здолала азербайджан (3:1) та Ліхтенштейн (3:0). У першій грі Євро поступились Італії (1:2). рахунком 3:1.
  • Раніше збірні Хорватії та Албанії не зустрічались.

Албанці, які були у цій грі явними андердогами, шокували Хорватію уже на 11 хвилині. Ясір Асані навісив з лівого флангу у карний майданчик, де першим на м’ячі був Казім Лаччі півзахисник празької Спарти Казім Лачі – 0:1.

Відео голу Казіма Лачі дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Казім Лачі радіє другому голу. Фото: УЄФА

Весь перши тайм та частину другого Хорватії мало що вдавалось. Однак, все змінилось на 74-й хвилині, Коли Андрей Крамаріч вдало скористався передачею Анте Будіміра. А ще через дві хвилини албанці здійснили автогол – 2:1 для Хорватії, яка, здавалось,перемагає та набирає 3 очки після двах турів.