Чотири голи, не реалізований пенальті та видалення. Такий підсумок матчу на Закарпатті

31.03.2024 15:04
Фото upl.ua

Поєдинок УПЛ між Минаєм та Олександрією, особливо другий його тайм, вийшов на диво якісним. Якщо до перерви суперники грали обережно, намагаючись передусім убезпечити свої ворота, то після перерви, коли Кулаков на 51-й хвилині вивів Олександрію вперед, гра пішла без центру поля.

А після того, як на 58-й хвилині Калитвинцев подвоїв перевагу гостей, здавалося, гра зроблено. Втім, закарпатці не думали здаватися і на 63-й хвилині Устименко скоротив розрив у рахунку. Через п'ять хвилин Ковалець мав можливість відновити статус-кво, але не реалізував пенальті, пробивши повз ворота. Це надихнуло футболістів Миная, які на 75-й хвилині зрівняли рахунок завдяки влучному удару Гунічева.

На 79-й хвилині Олександрія залишилася у меншості, другу жовту картку заробив невдаха матчу Ковалець. За час, що залишився до закінчення зустрічі, Минай був ближче до перемоги, але не раз свою команду виручав Шевченко. В результаті — бойова нічия. 2:2.

Прем`єр-ліга. 22-й тур

МинайОлександрія — 2:2 (0:0)

Голи: Устименко (63), Гунічев (75) — Кулаков (51), Калитвинцев (58). На 68-й хвилині Ковалець не реалізував пенальті.

Минай: Кемкін, Кисіль (Ременяк, 80), Скиба, Прокопчук (Немчанінов, 90+1), Чуєв (Піддубний, 80), Корнійчук, Петько, Вітенчук (Семотюк, 64), Кораблін, Вакула (Гунічев, 65), Устименко.

Олександрія: Шевченко, Скорко, Логінов, Ферейра, Копина (Мартинюк, 60), Калюжний, Михайленко (Шостак, 82), Ковалець, Калитвинцев, Шулянський (Бєляєв, 60), Кулаков (Погорілий, 82).

Попереджені: Вітенчук (30), Вакула (42), Петько (49), Ременяк (90+3) — Логінов (12), Ферейра (19), Кулаков (45+2), Ковалець (71)

Вилучення: Ковалець (79, повторне попередження).