Чорноморець взяв у Вереса реванш і залишив зону вильоту

04.03.2023 16:19
Фото upl.ua

У Рівному виясняли стосунки команди, котрі в осінній частині сезону мали проблеми і в захисті, і в нападі. Отож, не дивно, що під час зимової перерви рівняни зосередилися на пошуку надійних оборонців, а одесити — забивних форвардів.

Проте сьогодні Верес знову був не безгрішний біля своїх володінь. На 13-й хвилині після довгої передачі словенця Гучека ще один легіонер Чорноморця бельгієць Бадібанга влучно пробив у кут. 0:1. Натомість на підступах до свого карного майданчика гості діяли щільно і в Непогодова не було можливості продемонструвати свою майстерність.

Відразу після перерви суперники обмінялися небезпечними   моментами, але Гайдучику та Бадібанзі забити не вдалося. Вирівняли рівняни становище на 60-й хвилині, коли у колотнечі біля воріт гостей Маткобожик проштовхнув м`яч до сітки. 1:1. Проте це не вибило з колії одеситів: їхній керманич Роман Григорчук вгадав із заміною і Алефіренко відновив паритет — 1:2. А закріпив успіх гостей ще один гравець, що вийшов на заміну, Гладкий. Чорноморець взяв реванш за поразку в першому колі й залишив зону вильоту.

Прем`єр ліга. 16-й тур

Верес — Чорноморець — 1:3 (0:1)

Голи: Mаткобожик (60) — Бадібанга (13), Алефіренко (76), Гладкий (90+3, з пенальті).

Верес: Когут, Балан, Маткобожик, Курко, Галун, Кльоц, Кучеров, Дахновський (Близниченко, 73), С.Шарай (Лебеденко, 73), Г.Пачіч, Гайдучик (М.Шестаков, 73).

Чорноморець: Непогодов, Путря, Брагару, Салюк, Васильєв, Гучек, Кузик (Демченко, 81), Політило (Авагімян, 81), Бадібанга, Юсов (Гладкий, 89), Штогрін (Алефіренко, 73).

Попереджені: Г.Пасіч (24), Кльоц (39), С.Шарай (69), Маткобожик (87) — Путря (79).