Фол останньої надії зруйнував гру Олександрії проти Чорноморця

07.04.2024 15:27

Одеський Чорноморець здобув другу поспіль перемогу в чемпіонаті України

Фото УПЛ

У першому сьогоднішньому матчі 23-го туру чемпіонату України Чорморець у Одесі приймав Олександрію. Обидві команди підйшли до поєдинку на тлі успіхів у попередніх зустрічах і, вочевидь, розраховували на їх продовження.

Гоств почали краще, створили кілька моментів, але промах в обороні та фол останньої надії, що призвів до пенальті та вилучення Кампуша призвели до двох голів.

Коли ж на 44-й хвилині Єрмаков забив втретє, здавалося, що в матчі все вирішено. Однак, за кілька хвилин груба помилка Брагару призвела до голу Шулянського, а відразу по перерві ще один промах захисників дав можливість відзначитися Беляєву.

Однак на більше олександрійців не вистачило. 3:2 – перемога Чорноморця, який набрав 29 очок і знаходиться на восьмій позиції у турнірній таблиці. У Олександрії 24 пункти і вона на 11-му місці.

Чемпіонат України. Прем'єр-ліга. 23 тур

Чорноморець – Олександрія – 3:2 (3:1)

Голи: Бойчук (10), Путря (18, з пенальті), Єрмаков (44) – Шулянський (45+2), Беляєв (52).

Чорноморець: Варакута, Єрмаков, Гучек, Салюк, Путря, Брагару, Васильєв, Бойчук (Ієде, 54), Штогрін, Кузик, Бадібанга (Альваренга, 74).

Олександрія: Шевченко, Мартинюк, Кампуш, Логінов, Копина, Бєляєв (Де, 64), Михайленко (Костишин, 86), Калюжний (Смирний, 76, Шулянський (Сігеєв, 76), Кулаков (Шостак, 65), Калітвінцев.

Попередження: Альваренга (84), Варакута (88) – Брагару (54).

На 16-й хвилині вилучений Кампуш (Олександрія) – фол останньої надії.