Чорноморець не зумів підставити підніжку Руху

Аватар Сергій Дем'янчук Сергій Дем'янчук
579
Черноморец-Рух

Явно в кращому турнірному становищі знаходилися одесити, а Руху вкрай потрібні були очки, аби уникнути перехідних матчів з одним з лідерів першого дивізіону.

В порівнянні з попереднім туром в складах обох команд відбулися незначні зміни, отож, ставку було зроблено на випробуваних бійців.

В першому таймі м`ячем частіше володіли гості і на 18-й хвилині легіонер Соломон влучно пробив у дальній від Паста кут — 0:1. Невдовзі Климчук у колотнечі біля воріт господарів підкоригував політ м`яча до сітки. Але вже в компенсований час помилився голкіпер Руха Паньків і одесити зменшили відставання в рахунку до мінімуму.

Проте львів`яни свого уже не упустили. Невгамовний Климчук на 63-й хвилині оформив дубль — 1:3.