Чорноморець на мажорній ноті завершив сезон: не пощастило Металісту

04.06.2023 17:25

У 30-му заключному турі української Прем’єр-ліги Чорноморець розгромив Металіст (3:0).

Ще у середині другого тайму ніщо не віщувало перемоги з великим рахунком гостей. Однак підопічні Григорчука видали ударну кінцівку, забивши в заключні чверть години одрвзу три голи.

Набравши три очки, моряки в підсумковій таблиці УПЛ розташувалися на 9-й позиції з 35-ма очками. Металіст, втративши раніше навіть теоретичні шанси на продовження прописки в лізі, посів 15-ту позицію, маючи 22 пункти. У п'яти заключних матчах сезону харків'яни не набрали жодного очка.