«Чому це має стосуватися дітей»: президент УЄФА Чеферін не проти повернути Росію до міжнародних змагань

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
180
2 голоси
«Чому це має стосуватися дітей»: президент УЄФА Чеферін не проти повернути Росію до міжнародних змагань
Президент УЄФА Александер Чеферін. Фото: Google
Президент Спілки європейських футбольних асоціацій (УЄФА) Александр Чеферін заявив, що він не виключає повернення юнацьких збірних росії до міжнародних змагань під егідою своєї організації.

Александер Чеферін відзначився неоднозначною заявою щодо росії. Він зізнався, що виступає не проти повернення юнацьких збірних країни-окупанта до міжнародних змагань.

«Ми вже обговорювали питання про те, чи не слід знову допустити до наших змагань юнацькі збірні росії. Зрештою, чому це має стосуватися дітей, які ще не можуть піти на вибори у своїй країні? 

Але наразі для цього немає жодної можливості, тому що деякі асоціації перебувають під сильним впливом своїх урядів», – наводить слова Чеферіна Frankfurter Allgemeine Zeitung.

  • Нагадаємо, що всі клуби та збірні росії були відсторонені від міжнародних змагань під егідою УЄФА від початку  вторгнення військ РФ на територію України.
  • За час повномасштабної війни від атак росії постраждало щонайменше понад 300 спортивних об’єктів в Україні.
  • Одна з найбільший руйнацій сталася в Чернігові, де після влучання авіабомби дуже сильно постраждав міський стадіон імені Юрія Гагаріна.