Чемпіонат України. За підсумками туру лідер залишиться незмінним

20.10.2023 21:02

У поєдинку 11-го туру чемпіонату України криворізький Кривбас узяв гору над харківським Металістом 1925

Фото metalist1925.com

На Київщині на стадіоні Лівий Берег харків’яни приймали сенсаційного лідера турнірної таблиці. Кривбас відкрив рахунок уже на третій хвилині — з передачі Татаркова відзначився Задерака. Пізніше криворіжці збільшили власну перевагу завдяки комбінації Задерака—Дебелко—Кожушко. Незадовго до перерви скоротив відставання Металіста 1925 Вачіберадзе, який проштовхнув м’яч повз Кліщука після закидання з глибини.

На 68-й хвилині Задерака завершив контратаку гостей, оформивши дубль. Тепер у Максима шість голів в УПЛ — він ділить лідерство в гонці бомбардирів із Віталієм Буяльським. Металіст 1925 мав кілька хороших моментів наприкінці зустрічі, але червоно-білі свою перевагу втримали — 3:1. Тож Кривбас гарантовано продовжить очолювати турнірну таблицю за підсумками туру.