«Цей крок був для нього занадто швидким»: Левченко – про трансфер Мудрика у Челсі

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
103
1 голос
«Цей крок був для нього занадто швидким»: Левченко – про трансфер Мудрика у Челсі
Євген Левченко. Фото: Google
Колишній футболіст збірної України, а також низки українських та нідерландських команд Євген Левченко поділився роздумами про розвиток кар’єри вінгера Челсі Михайла Мудрика.

Левченко вважає, що тут варто виділяти як хороші, так і негативні моменти. 

«Щоб витримати стільки хейту, скільки лили на Мудрика, потрібно бути ментально стійким. У нього правильна психологія, а це дуже важливо в сучасному футболі. Я вважаю, що Михайло знайде свою хвилю, як у серфінгу, і припливе до своєї найкращої гри. Будьмо відвертими, «Челсі» загалом не грав у привабливий футбол цього сезону. Мудрик потрапив до команди, яка перебуває в процесі перетворення. Якщо ти переходиш у такий клуб, потрібно бути сильним фізично й морально», – розповідає Євген Левченко у інтерв’ю LB.

Євген також зауважив, що перехід Мудрика у лондонський клуб був поспішним:

«Можливо, цей крок був для нього занадто швидким, але маємо те, що маємо. Він однозначно переріс чемпіонат України, тому йому потрібно було підійматися вище. Я думаю, що наступний сезон буде ключовим для нього й «Челсі», а Євро — чудовий привід запалити. Бажаю йому успіхів».

Євген Левченко виступав за зібрну України з 2002 по 2009 рр. Результативними діями не відзначався.

Де сьогодні можна буде подивитися поєдинок Польща – Україна наживо, дізнавайтесь за ПОСИЛАННЯМ.

Збірна також детально розібрали ще й букмекерську лінію на поєдинок між «кадрою» та жовто-синьою дружиною і пригадала історію протистоянь України та Польщі за всю історію.

Своїм вогняним прогнозом на гру між Польщею та Україною з нашими колегами з «Українського футболу» поділився культовий тренер Волині Віталій Кварцяний.