Буря в стакані Coca-Cola? Лідер збірної Франції опинився в центрі гучного скандалу

21.09.2022 12:01

Протягом кількох днів у Франції обговорювали не стільки підготовку збірної до матчів Ліги націй, скільки ситуацію, спровоковану Кіліаном Мбаппе.

Спершу нападник ПСЖ вирішив відмовитись від участі у запланованій фотосесії збірної Франції після небажання федерації змінити конвенцію про права на зображення гравців.

«Кіліан глибоко шкодує про те, що до чемпіонату світу не вдалося досягти угоди, як того просили», — заявили представники Мбаппе.

Річ у тім, що зірковий футболіст давно вимагав дозволу самому визначатися з брендами, з якими він хотів би асоціюватися під час комерційних кампаній. Раніше його не влаштовувала, приміром, співпраця з брендом Coca-Cola, адже компанія не є символом здорового способу життя.

Федерація відреагувала досить швидко, і вже наступного дня провела зустріч у присутності Дідьє Дешама, капітана Уго Льоріса, віце-капітана Рафаеля Варана та самого Кіліана, повідомило провідне спортивне видання Франції L`Equipe.

Після півгодинної розмови ФФФ опублікувала заяву, в якій підтвердила, що рішення буде переглянуто. У підсумку, воно, вочевидь, задовольнило Мбаппе, і він, змінивши гнів на милість, таки взять участь у вчорашній фотосесії національної команди.

Лента новостей