«Була Розмова із Ребровом»: Ротань розповів, хто з гравців молодіжки може поїхати на «доросле» Євро

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
67
1 голос
«Була Розмова із Ребровом»: Ротань розповів, хто з гравців молодіжки може поїхати на «доросле» Євро
Руслан Ротань. Фото: УАФ
Після прибуття до Франції, де олімпійська збірна України візьме участь у турнірі ««Tournoi Maurice Revello», наставник команди Руслан Ротань поспілкувався з пресою.

Зокрема, Руслан Петрович розповів, що його команду невдовзі може покинути кілька ключових виконавців. Його слова наводять офіційні ресурси УАФ: 

«У нас була розмова із Сергієм Ребровим, адже в нашому списку є Сікан та Ярмолюк.  Вони є також і в резервному списку національної команди і, можливо, будуть довикликані туди. У нашому ж таборі наразі є 26 футболістів, які повинні будуть грати поєдинки через три дні на четвертий. Ми це врахували й тому не плануємо великих навантажень на тренуваннях». 

Також Ротань додав, що у процесі підготовки до Олімпіади його штаб перш за все керуватиметься фізичними показниками футболістів:

«У кожного з гравців позаду важкий сезон, десь є втома, як фізична, так і моральна. Але я хочу наголосити, що ми готуємося до Олімпійських ігор. Ще буде час трошки перепочити після турніру у Франції», - сказав Руслан Ротань.

Участь у «Tournoi Maurice Revello» Україна U23 розпочне матчем проти Індонезії U20. Початок поєдинку сьогодні о 19.00.

  • У рамках групового етапу паризької Олімпіади-2024 наша команда зіграє з Іраком (24 липня), Марокко (27 липня) та Аргентиною (30 липня);
  • Цьогорічні Ігри стануть першими де Україна буде представлена в рамках чоловічого футбольного турніру;
  • Нагадаємо, що недавно Данило Сікан дав ексклюзивне інтерв’ю «Українському футболу», де розповів, що участь у Євро-2024 є для нього практично закритою темою.