Була перемога, але не пенальті: Кочергін успішно стартував у чемпіонаті Польщі

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
257
Владислав Кочергін. Фото: ФК Ракув
У неділю, 21 липня, свій матч стартового туру чемпіонату Польщі проводив чемпіон цієї країни 2023 року Ракув (Ченстохова). У його складі вдало зіграв український півзахисник.

Уже у першому таймі українець міг заробляти пенальті. Він, знаходячись у карному майданчику Мотора, пробивав по воротах, а м’яч влучив у руку оборонця господарів Каміля Крука. Спочатку суддя без вагань вказав на 11-метрову позначку, але у справу втрутився ВАР. Після перегляду рішення було скасоване.

Ні українця, ні команду з Ченстохови це не засмутило. Владислав був активним, але голом не відмітися й на 87 хвилині став учасником подівійної заміни. А от Давід Дрхаль, який вийшов на поле, майже одразу втановив остаточний рахунок у зустрічі.

Чемпіонат Польщі, перший тур

Мотор – Ракув – 0:2

Голи: Црнац, 32, Драхаль, 87

• У минулому сезоні Кочергін провів 49 матчів у всіх турнірах, у яких забив вісім м'ячів і зробив чотири асисти.
  • Transfermarkt оцінює гравця в півтора мільйона євро;
  • За національну збірну України Кочергін провів один матч. В 2021 році він зіграв у товариській грі проти Чехії (1:1).