Битва новачків УПЛ: Полісся виявилося сильнішим за ЛНЗ

Аватар Сергій Дем'янчук Сергій Дем'янчук
246
калитвинцев

Четвертий тур в вітчизняній Прем'єр-лізі відкривав матч новачків. ЛНЗ на своєму полі приймав Полісся. Доля зустрічі вирішилася в другому таймі. На 52-й хвилині новачок житомирян Аріелсон удар з середньої відстані відкрив рахунок. Втім, через дві хвилини у господарів з'явився шанс перевернути гру, коли червону картку отримав Шаповал. Однак, це не завадило підопічним Юрія Калитвинцева подвоїти рахунок. Після стандарту і удару головою Кущніренка, м'яч від поперечини потрапив в Пенькова і залетів у ворота. 0:2. На 88-й хвилині Шестаков відіграв один гол, але на більше ЛНЗ не вистачило. 1:2.