Без серйозних здобутків: Шотландія та Швейцарія розписали мирову на Євро-2024

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
190
1 голос
Момент взяття воріт від Джердана Шакірі. Фото: УЄФА
У середу, 19 червня, Швейцарія та Шотландія закрили другий тур у групі В. За підсумком матчу обидві команди зберігають шанси на прохід далі. Але Шотландія у кепському турнірному та кадровому становищі.
  • Команди зіграли між собою вперше з 2006 року;
  • Швейцарія пустила Німеччину на чисте перше місце у групі А;
  • Важку травму отримав Кіран Тірні.

Євро-2024, група B, другий тур

Шотландія – Швейцарія – 1:1

Голи: Мактоміней, 13; Шакірі, 26

Матч розпочався доволі неспішно. Проте, команди з часом команди заграли активніше й почали створювати напівмоменти. Довго очікувати на гол не довелось. На 13 хвилині шотландці вибігли у швидку контратаку, яку завершував Скотт Мактоміней. Мяч пролетів повз Зоммера і його, здавалось, підстраховував Фабіан Шер. Проте, від Шера мяч потрапив у ворота – 1:0 і автогол, який згодом перепишуть як гол гравця Манчестер Юнайтед.

Вiдео голу Скотта Мактомінея можна подивитись за ПОСИЛАННЯМ

Перевага шотландців тривала не довго. Уже через 13 хвилин вони обрізались в абсолютно безпечній ситуації. Мяч потрапив до Джердана Шакірі, який точно пробив метрів з 20. Швейцарець став першим гравцем, хто забив на шести великих турнірах поспіль. Цей результат може повторити Кріштіану Роналду, але йому ще треба забити.

Відео голу Джердана Шакірі можна подивитись за ПОСИЛАННЯМ

Після нічиєї у першому таймі команди створили чимало нагод у другій половині гри. Однак, найбільш значимою подією другого тайму стала важка травма Кірана Тірні. Тож 1:1 – Швейцарія однією ногою в плей-оф, а Шотландія усе ще в грі.