Без Циганкова атаки не було: Жирона розгромно програла найбагатошому клубу світу

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
473
1 голос
Віктор Циганков. Фото: Google
Іспанська Жирона зіграла рідкісний матч, коли у її стартовому складі не було жодного українця. Команда нічого не змогла зробити з суперником.

Ввечері 9 серпня каталонці приїхали на Сент Джеймс Парк, де зіграли з англійським Ньюкаслом. Окрім Артема Довбика, який вже не є футболістом команди, був відсутній і Віктор Циганков. Вінгер збірної України захворів.

Відсутність частини атакувального потенціалу й стала однією з причин програшу. Уже в першому таймі у англійців двічі відзначився Лонгстафф, по разу били Гордон та Мерфі, а Александр Ісак не забив пенальті. Попереду іспанці відповіді дати теж не могли.

У другому таймі Мічел Cанчес провів чотири заміни, але й вони допомогли завдати хіба що одного удару у площину воріт Ніка Поупа – 0:4

Товариський матч

Ньюкасл – Жирона – 4:0

Голи: Шон Лонгстафф 4, 38, Джейкоб Мерфі 14, Ентоні Гордон 16

• Раніше повідомлялося, що Жирона відхилила пропозицію щодо українця від клубу АПЛ, а сам Віктор хоче залишитися в клубі;
  • Контракт вінгера з каталонцями розрахований до 30 червня 2027 року;
  • Портал Transfermarkt оцінює вартість Циганкова у 30 мільйонів євро;
  • Жирона розпочне офіційну частину нового сезону 15 серпня гостьовим матчем проти Бетіса в першому турі Ла Ліги.