Бенефіс Судакова приніс три очки Шахтарю: підопічний Пушича та Реброва оформив 4+1 в матчі УПЛ

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
21
1 голос
Георгій Судаков. Фото: Google
Донецький Шахтар розгромив черкаський ЛНЗ у поєдинку дев'ятого туру УПЛ. Підопічні Марино Пушича оформили перевагу ще в першому таймі, а потім довели діло до перемоги.

Цей поєдинок став абсолютно найкращим в кар'єрі, напевно, головної зірки Шахтаря Георгія Судакова. Вже в першому таймі Судаков відзначився голом та віддав чудовий результативний пас на Олександра Зубкова.

Однак, усе найцікавіше для 22-річного футболіста сталось у другому таймі, коли з 50-ї по 57 хвилину Судаков забив ще тричі. У складі ЛНЗ гол пристижу на свій рахунок записав Шота Нонікашвілі - 5:1

Відео голів матчу доступне ТУТ

Україна

УПЛ. Дев'ятий тур

Шахтар - ЛНЗ - 5:1

Голи: Судаков 13', 50, 53', 57', Зубков 26' - Нонікашвілі 62' (П)

• Георгій Судаков у сезоні 2024/25 рр. провів за помаранчево-чорних 10 поєдинків у всіх офіційних турнірах: сім голів, дві результативні передачі;
  • Шахтар після дев'яти турів має в активі 16 очок та займає четверту сходинку у турнірній таблиці УПЛ;
  • Після перерви на матчі збірних підопічні Марино Пушича зіграють на виїзді проти ковалівського Колоса. Гру заплановано на 18 жовтня (18.00). Потім донеччани поїдуть у Лондон, де 22 жовтня зіграють із Арсеналом (22.00);