Австрійці роблять сенсацію: вони, Франція та Нідерланди – у 1/8 Євро-2024

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
477
2 голоси
Романо Шмідт. Фото: УЄФА
У вівторок, 25 червня, відбулися матчі третього туру групового раунду Євро-2024 у квартеті D. Між собою зустрічалися Нідерланди та Австрія, а також Франція та Польща.
  • Збірна Франції підійшла до останнього туру у статусі лідера групий та команди, яка уже вийщла в 1/8 фіналу;
  • Слідом з трьома набраними балами розмітились Австрія та Нідерланди;
  • Польща програла дві стартові гри та достроково вилетіла з чемпіонату Європи.

Матчі у групі D розпочались з активності лише у одній зустрічі. Тій де зустрілись Австрія та Нідерланди. Уже на шастій хвилині простріл австрійців з лівого флангу переривав Доніел Мален. Однак, м'яч полетів у ближній кут нідерландського голкіпера, який цього удару не очікував - 1:0 та найшвидший автогол в історії чемпіонатів Європи.

Відео автоголу доступне за ПОСИЛАННЯМ

Збірна Нідерландів не мала дуже багато можливостей зрівняти рахунок, але один момент був вбивчим. В середині тайму Мален отримав розрізну передачу у штрафному майданчику, але зрівняти рахунок не зміг - повз ворота. У цей час в матчі Франції та Польщі за перший тайм обидві команди завдали 14 ударів на двох, але жоден з них результативним не виявися.

Після першого тайму у лайві Австрія очолювавла групу D, Франція була другою, а Нідерланди третіми. Тож активніше другу половину гри розпочали саме представники «Оранє». Уже на 47 хвилині вони встановили паритет, коли Коді Гакпо вийшов один на один з голкіпером та точно пробив у дальній кут.

Відео голу Гакпо доступне за ПОСИЛАННЯМ

Майже одразу після цього в паралельному матчі забив Кіліан Мбаппе. Франція вийшла на перше місце у групі, але ще через кілька хвилин Австрія відзначилась вдруге.

У паралельному матчі Левандовський зрівняв рахунок на 79 хвилині. У грі Нідерландів та Австрії спочатку Мемфіс Депай вирівняв становище Мемфіс Депай. Проте, це не допомогло нідерландцям, перемогу для Австрії вирвав Марсель Забітцер.

Підсумкова таблиця групи D

Франція зіграє в 1/8 з другою командою нашої групи Е, Австрія зі збірною, яка буде другою у групі F, а Нідеранди очікують переможця однієї із груп.