Артем Довбик несподівано розкрився в новій для себе якості і забезпечив розгром Металіста 1925

02.04.2023 17:11

Дніпро-1 у матчі 19-го туру УПЛ впевнено переграв Металіст 1925 з рахунком 3:0 і до мінімуму скоротив відставання від Шахтаря в турнірній таблиці.

Олександр Кучер з перших хвилин звітного протистояння залишив на лаві для запасних свого головного бомбардира Артема Довбика з невідомих причин, проте вже посеред першого тайму нападнику збірної України довелось виходити на поле замість Пеглоу, що отримав м’язове ушкодження. Цікаво, що саме на рахунку бразильця й був найбільш гострий момент його команди до цього, проте постріл із гострого кута на правому фланзі штрафного ще на початку зустрічі прийняв на себе голкіпер Мозіль.

Загальний стан справ на футбольному полі до перерви був таким, що не сприяв покращенню настрою тренерського штабу гостей. Металіст 1925 за рідким винятком допускав суперників до власного штрафного майданчика, і ті зрештою ледь не зупинялись від зневіри в можливості створити якісний гольовий момент. А в команди Едмара тим часом була відмінна нагода забити, коли Бичека підключив Русин передачею з глибини, але партнер не зміг переграти воротаря в центрі штрафного.

Зрештою, гра перейшла до другого тайму, початок якого був дуже повільним та взагалі не містив у собі цікавих для глядачів моментів. Того самого Довбика вдалось знайти поглядом лише на 71 хвилині.

Однак заключна чверть матчу видалася ударною для дніпрян, особливо — для джокера Довбика, який примудрився протягом 10 хвилин оформити хет-трик.