Артем Довбик — найкращий футболіст Прем’єр-ліги 2022 року!

28.12.2022 09:00

Найкращим гравцем УПЛ 2022 року футболісти та тренери вдруге поспіль визнали нападника Дніпра-1 та збірної України Артема Довбика

 

Починаючи з 1995 року, газета Команда проводила референдум із визначення найкращого футболіста, який виступає в національному чемпіонаті України. Після того як це авторитетне видання припинило своє існування, редакція сайту КОМАНДА1 вирішила продовжити традицію проведення опитування, яке вирізняється тим, що в ньому беруть участь люди, що мають до футболу безпосереднє відношення.

До речі, нинішній референдум вже 28-й за ліком — таких тривалих та системних акцій в українському футболі просто не існує. Відзначимо, що наше опитування знову пройшло за підтримки компанії EVOLUTION (маркетинг та брендинг).

Лауреати попередніх років

Нагадаємо, що опитуємо ми по 15 гравців і одному тренеру від кожної команди УПЛ, які називають трійку кращих футболістів року. За перше місце нараховується три очки, за друге — два, за третє — одне. В підсумку ми зібрали голоси 240 футболістів і 16 наставників. В анкетах було згадано 76 виконавців.

Таким чином, другий рік поспіль переможцем нашого референдуму став нападник Дніпра-1 Артем Довбик. Він набрав 393 бали (51% від максимального числа). На перше місце Довбика поставили 75 осіб, на друге — 67, на третє — 34. В сумі за кращого бомбардира нашого чемпіонату проголосували 176 респондентів — 69% від всіх. Це лише п’ятий випадок в історії, коли переможець референдуму зумів повторити своє минулорічне досягнення.

Артем Довбик виграв опитування за версією семи команд, а найбільш щедрими для нього стали Дніпро-1 (44 бали), Ворскла (39) та Верес (33).

На другому місці фінішував нападник Шахтаря Михайло Мудрик (головний прорив року), який поступився переможцю лише на 18 балів. Третім став ще один представник Дніпра-1 — півзахисник Олександр Піхальонок. 

Ми вітаємо Артема Довбика з перемогою в нашому референдумі та дякуємо всім його учасникам, а також тим, хто допомагав в його проведенні.

Євген ГРЕСЬ, Сергій ДЕМ’ЯНЧУК

Лента новостей