Артем Довбик гучно нагадав Іспанії про свій бомбардирський хист: українець видав фантастичний матч за Жирону

Аватар Олександр Кудря Олександр Кудря
1118
Артем Довбык

У матчі 30-го туру іспанської Ла Ліги Жирона футболістів збірної України Віктора Циганкова та Артема Довбика приймала Бетіс.

Обидва наші хлопці вийшли у стартовому складі, а Довбик став справжнім героєм зустрічі. На його рахунку зароблений та реалізований пенальті у першому таймі та забитий м’яч з гри по перерві. Ці звитяги суттєво допомогли господарям здобути перемогу — 3:2. Додамо, що Артема замінили на 90+5-й хвилині, а Віктора — на 82-й хвилині.

Маючи у доробку 65 очок, команда українців посідає третю сходинку в турнірній таблиці елітного дивізіону чемпіонату Іспанії.