Артем Бесєдін та Роман Безус запалили в чемпіонаті Кіпру: українці із Омонії оформили ефектні 1+1 (відео)

03.04.2023 12:02

У вчорашньому матчі 29-го туру чемпіонської частини першості Кіпру Омонія — Пафос (2:0) в центрі уваги опинилися одразу два українці.

Нападник Артем Бесєдін, який виступає за біло-зелених на правах оренди із київського Динамо, вийшов у стартовому складі й на 55-й хвилині не тільки відкрив рахунок у зустрічі, а й забив свій дебютний м’яч на Кіпрі (дев’ять матчів).

А півзахисник Роман Безус, вийшовши на заміну на 60-й хвилині, на 83-й — віддав гольову передачу на Ектора Юсте.

Додамо, що в сезоні-2022/2023 Безус провів за Омонію 29 матчів у всіх турнірах, забив чотири м'ячі та одного разу асистував партнера.

У чемпіонській пульці Омонія з 45-ма очками йде не останньому шостому місці.