Як Арсенал розправився з Челсі: Зінченко зіграв проти Мудрика

02.05.2023 23:55

У сьогоднішньому матчі чемпіонату Англії зійшлися Арсенал Олександра Зінченка та Челсі Михайла Мудрика

В стартовому поєдинку 34-го туру чемпіонату Англії Арсенал Зінченка приймав Челсі Мудрика. Наш легіонер «канонірів» вийшов на поле з перших хвилин зустрічі, а от укранець «синіх» залишився на лаві запасних.

Зіграти один проти одного їм довелос лише дві хвилини. Мудрик з'явився на 71-й, а вже на 73-й Зінченка замінили. Обидва вони результативними діями не відзначилися.

Доля ж матчу фактично була вирішена в першому таймі, коли «каноніри» забили у ворота суперника три сухих м'ячі. Лише в після перерви «сині» один гол відіграли. Отже, 3:1 на користь підопічних Мікеля Артети.

Після цтого матчу у Арсенала стало 78 очок і він очолює турнірну таблицю. У Челсі 39 пунктів і 12-та позиція в Прем'єр-лізі.