Англійські ЗМІ продовжують атакувати Олександра Зінченка: українцю закидають за провал Арсеналу

16.04.2024 08:02

Видання Football.London оцінило гру українського універсала Арсеналу Олександра Зінченка у провальному для його команди домашньому матчі 33-го туру АПЛ проти Астон Вілли (0:2).

Футболіст збірної України отримав від видання найнижчий бал у складі Канонірів, п’ятірку, та такий не дуже приємний до неї коментар: «У першому таймі все було дуже добре, до Арсенал домінував. Команда виглядала більш збалансованою, коли він творив, а Райс сідав трохи нижче. Очевидно, по перерві Зінченко втомився, і було справжньою несподіванкою, що його замінили не раніше 87-ї хвилини».

Заради справедливості, варто відзначити, що такий саме бал, як і у Алекса, від колег з FL отримали  Деклан Райс, Букайо Сака, Габріель та Кай Гавертц. Як на нас, ця зіркова компанія має дещо покращити настрій персональним вболівальникам Зінченка. Але, не факт.