Англійська преса заходилася виховувати Михайла Мудрика: може статися зворотна реакція

Аватар Данило Радовський Данило Радовський
316
Михаил Мудрик 1

Популярне видання Football.London оцінило гру українського вінгера Челсі Михайла Мудрика у переможному для його команди матчі 14-го туру АПЛ проти Брайтона (3:2).

За 80 хвилин, що футболіст збірної України провів на полі, він отримав від газети спокійну шістку і не менш спокійний до неї коментар. І це незважаючи на те, що Михайло заробив для команди пенальті…

«Тихо. У першому таймі демонстрував позитивну тенденцію та пристойно бив по воротах, але важко входив до гри. По перерві заробив для команди пенальті», — зауважив автор FL Боббі Вінсент.