Англійська преса буцнула Мудрика, пригадавши українцю епічний промах в матчі з Ліверпулем (відео)

01.02.2024 09:02

Український атакувальний півзахисник Челсі Михайло Мудрик отримав негативну оцінку за свої дії у матчі 22-го туру АПЛ проти Ліверпуля, який Сині програли на виїзді з рахунком 1:4.

Видання Football.London оцінило старання футболіста збірної України, що з’явився на полі одразу по перерві, негативною п’ятіркою.

«Втратив грандіозний шанс на 50-й хвилині. Так, можливо, це була не його зручна нога, але вин просто зобов’язаний був зіграти краще», — написав автор у коментарі до оцінки українця.

Ну що тут скажеш? Все справедливо. Нажаль для Мудрика і Челсі та на щастя для Ліверпуля.

Це підтверджують і цифри Мудрика у грі. На його рахунку вже згаданий втрачений гольовий момент, один не влучний удар по воротах, 25 дотиків до м’яча, 10 точних передач з 10 (точність — 100%), одна вдала спроба дриблінгу, одне порушення правил, два зароблених фоли, дев’ять втрат та один відібраний м’яч.