Андрій Ярмоленко відзначився, але не врятував Аль-Айн від поразки в чемпіонаті ОАЕ

15.09.2022 21:31

Український півзахисник Андрій Ярмоленко відзначився результативною передачею в поєдинку першості ОАЕ

Фото alainclub.ae

Аль-Айн Сергія Реброва в поєдинку 3-го туру чемпіонату ОАЕ на виїзді зустрівся з Аль-Джазірою. Півзахисник гостей Андрій Ярмоленко вийшов на поле у стартовому складі господарів і відіграв 80 хвилин.

На 39-й хвилині українець відзначився гольовою передачею, асистувавши Коджо Лабі, який зрівняв рахунок – 1:1. Це вже друга результативна дія Ярмоленко у першості ОАЕ. У минулому турі він відзначився забитим м'ячем.

Цього разу зусиль Ярмоленка виявилося замало, щоб Аль-Айн уникнув першої поразки у сезоні – 1:2. Відзначимо, що з 61-ї хвилини підопічні Сергія Реброва грали вдесятьох.

Наразі «боси» з чотирма очками посідають п'яте місце у турнірній таблиці.