Андрій Воробей: «Золото завоює Шахтар, а бронзу — Зоря»

Фото shakhtar.com

До закінчення чемпіонату залишилось п'ять турів. Боротьба на найважливіших щаблях турнірної таблиці у розпалі. Нагадаємо, що за підсумками сезону перші п'ять команд виходять до єврокубків (перше та друге місце — Ліга чемпіонів, третє — Ліга Європи, четверте та пяте — Ліга конференцій). Останні дві команди залишають Прем'єр-лігу, а колективи, які посіли 13-те та 14-те місце зіграють перехідні матчі з представниками першої ліги.

Наш сайт поспілкувався з фахівцями щодо розв'язки поточного сезону. Взяв участь в опитуванні колишній нападник збірної України Андрій ВОРОБЕЙ.

— Хто стане чемпіоном?

— Дніпро-1 зараз показує непоганий футбол, проте я таки поставлю на Шахтар. Так, гірники в останніх матчах трохи втратили свою міць, оскільки сезон у них був дуже насиченим і спад був неминучим. Напевно, вся зимова підготовка була заточена під єврокубки, але зараз підопічним Ігора Йовічевича стало все важче добиватися результатів. Але запасу міцності Шахтарю має вистачити, щоб стати чемпіоном.

— Яка команда здобуде бронзові медалі?

— Зоря зараз виглядає добре, тому, як на мене, Динамо буде складно відіграти п'ять очок. Бронзу я віддаю луганцям.

— Хто закриє єврокубкову квоту від України?

— За нинішньої невиразної гри Олександрії, я все одно у боротьбі за п'яте місце віддаю перевагу команді Руслана Ротаня, оскільки конкуренти виступають ще гірше, втрачаючи очки там, де цього робити не можна.

— Хто з колективів опиниться серед невдах?

— Звичайно, що за турнірною таблицею у Львова практично немає шансів на порятунок. Другий невдаха? Буде спекотно, але я, гадаю, цим колективом стане Металіст, враховуючи їх склад та фінансові моменти.

— Кого чекають перехідні матчі?

— У кожній грі можливі сюрпризи. Вважаю, що Інгулець, Чорноморець та Верес уникнуть стикових матчів. У небезпечній зоні опиняться Минай та Рух.

Лента новостей

Українські інтернет казино