Андрій Воробей: «Навесні у Дніпра-1 має статися збій»

Фото scdnipro1.com.ua

Наразі команди вітчизняної Прем'єр-ліги готуються до весняної частини сезону, який, незважаючи на все, що відбуваються в Україні, виходить доволі цікавим. Тому на цю тему сайт zbirna.com вирішив поговорити з авторитетними вітчизняними фахівцями, поставивши їм кілька запитань. Відкрив цю рубрику колишній нападник Шахтаря, Дніпра та збірної України Андрій ВОРОБЕЙ.

— Ваша думка щодо першої частини сезону в УПЛ?

— Залишилося подвійне враження. Так, приємно здивував виступ Дніпра-1, але загалом було зрозуміло, що рівень чемпіонату впаде. Втім, важливо, що сам турнір стартував, це було конче необхідно в тих умовах, в яких ми опинилися.

— Наскільки сильно війна вплинула на змагання?

— Звісно, вплинула. Футболісти — залежні люди, кожен переживає за свою сім'ю, своїх родичів, друзів, зрештою, за своє життя. Все це небезпечно, адже невідомо, куди може прилетіти. Проте всі учасники змагань проявили себе з найкращого боку. Але є ще й фінансова сторона — матчі проходили без глядачів…

— Осінню частину чемпіонату на першому місці закінчив Дніпро-1. Це сенсація?

— Так. Тому що в команді змінився тренерський штаб, змінилися футболісти, але незважаючи на це, команда проявила себе з найкращого боку.

— Хто виграє золоті медалі?

— Звичайно, десь у глибині душі хочеться сенсації, проте я ставлю на Шахтар, оскільки гірники, на мій погляд, вищі за класом, вони більш стабільні, імениті. Так, донеччани втратили Мудрика, Кривцова, але Шахтар є Шахтар. У Дніпра-1 у першій частині сезону були класні результати, але там молода команда, а у такого колективу не завжди стабільні результати. Навесні у них має статися збій.

— Ситуація в країні вплине на кадровий потенціал збірної України?

— Думаю ні. У зв'язку з війною наші клуби почали продавати своїх футболістів у хороші європейські чемпіонати, не утримувати у золотій клітці (посміхається). Приклад того самого Михайла Мудрика, Сергія Кривцова, Віктора Циганкова, Іллі Забарного говорить про те, що футболісти зростатимуть, а збірна стане сильнішою.

Сергій ДЕМ'ЯНЧУК

Лента новостей

Українські інтернет казино