Андрій Тлумак: «З відновленням після матчу з Англію були проблеми»

Колишній голкіпер Зорі та Карпат Андрій Тлумак прокоментував результат вчорашнього матчу між Італією та Україною

Андрій Тлумак

12 вересня в Мілані національна збірна України поступилася італійцям в черговому поєдинку відбору на Євро-2024 (1:2).

В бесіді з кореспондентом КОМАНДИ 1 колишній воротар Карпат, Зорі Андрій Тлумак поділився своїми враженнями від вчорашного протистояння в Італії.      

– На жаль, дива не сталося. Наша збірна не зуміла провести звітний поєдинок на такому ж високому рівні, як попередній з англійцями у Вроцлаві.

– Чим Ви це можете пояснити?

– Після матчу з британцями керманич Сергій Ребров в інтерв'ю ЗМІ акцентував увагу на важливості відновлення. Річ у тому, що наша збірна не може похвалитися, як кажуть, довгою лавою запасних. І тому багато залежало від того, чи зуміють провідні виконавці потішити витривалістю, готовнстю зіграти через не можу й у Мілані. Але доводиться констатувати, що сил явно забракло.

– Але ж Сергій Ребров, як і його італійський колега, кинув у бій свіжі сили…

– Вони не були визначальними. Передусім, було важливо в якій спортивній формі перебуватимуть в Мілані наші півзахисники, як і де вони зустрічатимуть італійців, котрих турнірне становище змушувало грати на перемогу. І вже в дебюті стало очевидно, що гості не встигають за переміщеннями господарів.

До того ж, на відміну від англійців, які багато вовтузилися з м'ячем і наші встигали перешикуватися й перекривали вразливі ділянки поля, «Скуадра Адзурра» вміло користувалася вертикальними передачами, котрі неабияк дошкуляли. Будемо відвертими: господарі ще до перерви спокійно могли зняти з порядку денного питання про  переможця. Але відзначившись двічі, вони не реалізували кілька гольових моментів, тоді, як гості доволі неочікувано за перебігом подій скоротили відставання в рахунку до мінімуму, коли їхній захисник відпасував Ярмоленку біля своїх воріт.

– Після цього на Сан-Сіро повернулася інтрига.  Чи не з'явилося відчуття, що пощастить врятуватися?

– Знате, дуже багато залежало від того чи будуть наші ефективно пресингувати після перерви. Проте господарі продовжували домінувати, щоправда, інколи дозволяли собі грати за рахунком, відходячи на свою половину поля для перепочинку. Проте гості цим не скористалися, бо італійці доволі компактно діяли біля своїх володінь, дозволивши Мудрику, що вийшов на заміну лише двічі загострювати ситуацію. Проте хіба що Конопля одного разу був близький до взяття воріт.

Натомість італійці діяли  більш цілеспрямовано і коли б не Бущан, то могли перемогти з більш комфортним рахунком.

– Бущану і нашим півзахисникам Ви дали оцінку, а що скажете про захисників і нападників?

– Їм не можна було відмовити у старанності, проте цього виявилося замало, аби досягти хоча б нічиєї.

– Що далі?

– Для підопічних Сергія Реброва ситуація ще не безнадійна. Треба перемагати у всіх трьох матчах, що залишилися, й тоді все буде гаразд із завоюванням путівки на Євро-2024. Чи реально це? Сподіваюся, що так. Північномакедонці і мальтіці – нижчі за класом. Що ж до Італії, то вчора вона провела свій кращий матч цього сезону. У листопаді вже в українців буде нагода продемонструвати, що вони можуть грати на такому високому рівні.

ВАСИЛЬ МИХАЙЛОВ

Шахтар у матчі з тенісним рахунком розібрався з аматорами

Лента новостей

Українські інтернет казино