Андрій Пятов підбив підсумки року для донецького Шахтаря

27.11.2022 20:01
Категории: Новини

Голкіпер донецького Шахтаря Андрій Пятов оцінив виступи команди у 2022 році

Фото shakhtar.com

«Шахтар завершив футбольний рік, який був тяжким. Багато чого змінилось за цей час. Ми, як і всі українці, зіткнулися з речами, що не давали спокійно працювати. Але зараз суто про команду.

Мало хто вірив у нас на початку сезону. Та ми провели його гідно. Довели, що Шахтар — найсильніша команда України, яка здобуває перемоги в національному чемпіонаті та гарно представляє країну в єврокубках. Шахтар проявив справжній характер, порадував уболівальників і показав, що вміє боротися за своє.

Окрема гордість — майже повністю український склад. Це наша футбольна школа, яка продемонструвала свою результативність. У нас багато талантів, які коштують дорожче бразильців, у всіх значеннях цього слова. Я радію тому, що молодь повірила у свої сили та викладається на повну.

Протягом сезону команда набрала хороший хід, і травми ключових гравців трохи ускладнили ситуацію. Але не дивлячись на ці проблеми та втому, рік удалося завершити рахунком на нашу користь. Це надихає, але не означає, що не було помилок, які потрібно пропрацювати. Тренерський штаб указав на них, тож ніхто не розслабляється.

Зараз ідемо на перерву, побажавши одне одному берегти себе та рідних. Продовжуємо допомагати ЗСУ та людям, що покинули домівки через рашистську навалу», — написав Пятов на своїй сторінці в Instagram.

Лідер молодіжної збірної України переніс операцію

Лента новостей