Андрій Лунін пропустив дуже образливий м'яч в матчі проти Осасуни

16.03.2024 19:07

Український голкіпер Андрій Лунін допоміг Реалу взяти ще три очки в чемпіонаті Іспанії

Реал Андрія Луніна в гостьовому поєдинку 29-го туру чемпіонату Іспанії зустрічався з Осасуною. Українець звично зайняв місце у воротах «вершкових» і відіграв увесь матч.

Лунін тричі рятував свою команду класними сейвами, але виявився безсилим двічі – на 7-й хвилині після удару Будіміра та на першій компенсованій після образливого виконання Муньоса, що примудрився потрапити Луніну поміж ніг.

Його ж візаві Серхіо Еррера змушений був чотири рази витягати м'яч із сітки воріт. Отже, 4:2 перемога Реала, який набрав 72 очки і продовжує лідирувати в Ла Лізі.

Чемпіонат Іспанії. Ла Ліга. 21 тур

Осасуна – Реал – 2:4 (1:2)

Голи: Будімір (7), Муньос (90+1) – Вінісіус Жуніор (4, 64), Карвахаль (18), Діас (61).

5 клубів АПЛ вийшли до чвертьфіналів єврокубків, 4 — з Серії А, по 3 з Ла Ліги, Бундесліги та Ліги 1