Андрій Ділай: «В матчі Дніпро-1 — АЗ ставлю на результативну нічию»

08.09.2022 12:01
Фото scdnipro1.com.ua

Сьогодні в груповому раунді Ліги конференцій український Дніпро-1 прийматиме АЗ із Нідерландів. Колишній гравець Дніпра Андрій ДІЛАЙ поділився своїми очікуваннями від сьогоднішнього протистояння в словацькому місті Кошице:

— Незважаючи на те, що за ігровою практикою перевага на боці команди з Нідерландів, я не вважаю її фаворитом, — сказав Ділай кореспонденту КОМАНДИ1 Василю Михайлову. — Останні матчі дніпрян в УПЛ підтверджують, що вони вже почали розуміти чого від них вимагає новий керманич Олександр Кучер і з кожним туром  діють все змістовніше. Тим паче, що на сьогоднішній поєдинок наших футболістів не буде потреби особливо налаштовувати. Саме в таких протистояннях є нагода потрапити на «олівець» скаутам іменитих європейських клубів.

До речі, переконаний, що дніпрянам повинна додати впевненості й  наснаги позавчорашня перемога земляків з Шахтаря в Лейпцигу в Лізі чемпіонів, адже більшість експертів значно вище оцінювали шанси німецької команди. На мою думку, підопічні Олександра Кучера зуміють дати бій алкмарцям і все закінчиться  результативною нічиєю — 1:1.

Лента новостей

Українські інтернет казино