Коноплянка красиво забив Абрамовичу в чемпіонаті Польщі

01.05.2023 21:55

Український півзахисник Євген Коноплянка відзначився забитим м'ячем в чемпіонаті Польщі

Фото cracovia.pl

Краковія Євгена Коноплянки у матчі 30-го туру чемпіонату Польщі приймала Легніцу. Українець з перших хвилин зустрічі залишився на лаві запасних, але вийшов на поле відразу по перерві, коли його команда програвала 0:1.

На 54-й хвилині Коноплянка мав шанс забити, однак його небезпечний удар парирував голкіпер гостей Матеуш Абрамович. Але на 69-й хвилини гравець збірної України таки досяг свого. Він завершив красиву комбінацію господарів влучним ударом з меж штрафного майданчика – 1:1.

Матч так і завершився, і після нього Краковія набрала 42 очка і посідає сьоме місце у турнірній таблиці.