16 жовтих карток, нереалізований пенальті, один гол: Забарний не допоміг Борнмуту взяти очки у грі з Челсі Мудрика

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
912
3 голоси
Ніколя Джексон та Ілля Забарний. Фото: Х-акаунт Борнмуту
У завершальному суботньому поєдинку четвертого туру Англійської Прем’єр-ліги Борнмут вдома з мінімальним рахунком поступився лондонському Челсі (0:1).

Як і прогнозували наші британські колеги, поєдинок проти Борнмуту вінгер Челсі Михайло Мудрик розпочав у запасі. Натомість український оборонець  «вишень» Ілля Забарний вже звично вийшов у стартовому складі команди Андоні Іраоли.

У першому таймі команди голами не потішили, а найреальнішу нагоду змарнував нападник Борнумуту Еваніслсон: він не зумів реалізувати пенальті, після тог, як його вихід тет-а-тет перервав фолом Роберт Санчес, який сам же і виправив свою помилку парирувавши удар з одинадцяти метрів.

По перерві гравці Борнмуту та Челсі продовжили безбожно фолити один на одному і майже не створювати гольових нагод. Однак Челсі вдалося витиснути максимум з мінімуму, коли пас від Санчо у гол перевтілив Нкунку.

Взагалі ж сьогоднішній поєдинок на «Віталіті стедіум» запам’ятався не голом французького півзахисника синіх, а аномальною як для АПЛ кількістю жовтих карток. Їх Ентоні Тейлор виписав аж 16!!! «Гірчичниками» були нагороджені навіть тренери Борнмуту та Челсі Андоні Іраола і Енцо Мареска відповідно.

Щодо Михайла Мудрика, то він на полі так і не з’явився, а Челсі перервав свою безвиграшну серію, яка складала два матчів поспіль (з урахуванням матчу Ліги конференцій).

Англія. Прем’єр-ліга

Четвертий тур

Борнмут – Челсі 0:1 (0:0)

Гол: Нкунку, 86.

• Після чотирьох турів Борнмут має в активі п'ять очок та займає 11 сходинку в турнірній таблиці АПЛ, а Челсі з сімома набраними пунктами тримається на сьомому щаблі.
  • У наступному турі «вишні» зіграють на виїзді проти Ліверпуля. Поєдинок відбудеться 21 вересня і розпочнеться о 17:00.
  • Команда Енцо Марески у турі номер п’ять зіграю лондонське дербі проти Вест Хема. Матч на домашньому полі синіх буде зіграно 21 вересня і розпочинається він о 14:30 за київським часом.
  • Ілля Забарний у новому сезоні відіграв за Борнмут чотири поєдинки у всіх офіційних турнірах: без результативних дій.
  • Михайло Мудрик у поточній кампанії зіграв за Челсі у чотирьох поєдинках в усіх офіційних турнірах: одна результативна передача.