Новини

Жирона із Циганковим у складі зіграла матч Ла Ліги проти Сельти: оцінка гравця та результат команди

Олександр Щербатих
Переглядів 670
1 голос
Віктор Циганков у матчі проти Сельти. Фото: Жирона
Віктор Циганков провів увесь матч Ла Ліги проти Сельти. Проте, це не допомогло його Жироні здобути три очки у восьмому турі чемпіонату Іспанії.

Команда Мічела Санчеса востаннє перемагала аж 1 вересня (2:0 виграли у Севільї). Безвиграшна серія Жирони з урахуванням всіх турнірів розтягнулася на чотири матчі. Проте, поєдинок розпочався у доволі спокійному темпі і не можна сказати, що каталонці намагались взяти верх за будь-яку ціну. Можливо, на це повпливала травма Оріоля Ромеу уже на 12 хвилині.

Перше взяття воріт відбулось на 38 хвилині, коли Янгель Еррера вивів Жирону уперед. В другому таймі рахунок зрівняв 37-річний Яго Аспас. Для іспанського ветерана це уже четвертий гол у Ла Лізі 2024/25.

Віктор Циганков провів на полі уесь матч, але результативними діями не відзначився. Оцінка від WhoScored – 6.8.