Новини

Збірна України дізналася суперника в 1/4 фіналу чемпіонату світу: результат матчу між Іспанією і Венесуелою

Віктор Глухенький
Переглядів 85
1 голос
Радість гравців Венесуели. Фото: УЄФА
Сьогодні, 25 вересня, відбувся третій поєдинок 1/8 фіналу чемпіонату світу з футзалу між національними командами Іспанії  та Венесуели, який завершився гучною сенсацією.

Дворазові чемпіони світу з футзалу іспанці третю зірку на своїй формі намалюють не у цьому році. У матчі 1/8 фіналу ЧС «фурія роха», яку до стартового свистка вважали безумовним фаворитом, сенсаційно програла Венесуелі, перемога якої до стартового свистка вартувала 19 до одного!

У першому таймі класним голом відзначився воротар Венесуели Хосе Вільялобос. Спершу арбітри мали підозру на фол, але VAR підтвердив, що м'яч легітимний.

До перерви іспанці відігратися не зуміли, а після відпочинку Рауль Гомес все ж відновив статус-кво. Далі саме європейці контролювали гру й тисли на ворота команда з Південної Америки, але не зуміли реалізувати кілька нагод і були покарані влучним та результативним ударом від  Карреньйо.

Футзал. Чемпіонат світу-2024

Іспанія – Венесуела – 1:2

Голи:  Гомес, 24 – Вільялобос, 13, Карреньйо, 39.

• Поєдинок 1/4 фіналу чемпіонату світу між Україною та Венесуелою відбудеться найближчої неділі, 29 вересня о 18:00.
  • Востаннє у чвертьфіналі ЧС збірна України грала в далекому 2012 році. Тоді синьо-жовта дружина поступилась Колумбії (1:3).
  • Найкращим результатом України на світових першостях є четверте місце, яке наші футзалісти вибороли у 1996 році.