Усе вирішиться в Словенії: Динамо U19 не здолало Марібор в Молодіжній лізі УЄФА

Олександр Щербатих
Переглядів 40
1 голос
У середу, 23 жовтня, київське Динамо завітало до Підкарпатського воєводства Польщі, де зіграло формально домашній матч Молодіжної ліги УЄФА проти словенського Марібора.

У першому таймі Динамо мало величезну ігрову перевагу та ще у перші 15-20 хвилин могли забити суперникам кілька м’ячів. Проте, команда Ігоря Костюка відзначитись не змогла, а от футболісти словенського клубу відзначились з першого ж моменту у грі. 1:0 – на користь Марібора в першому таймі.

У другій половині гри перевага киян була уже не такою великою. Однак, з часом українці знову заграли відчутно краще за своїх суперників. Це дало плоди на 67 хвилині, коли з подачі Андрейка рахунок зрівняв Пейкрішвілі – 1:1 більше голів у матчі не було.