Новини

Шищенко не зумів стартувати з перемоги та перервати антирекордну серію Оболоні: подробиці гри проти Олександрії

Віктор Глухенький
Переглядів 51
1 голос
В атаці Олександр Філіппов (ліворуч). Фото: фейсбук Олександрії
У першому поєдинку шостого туру Української Прем’єр-ліги київська Оболонь та Олександрія розійшлися безгольовою нічиєю (0:0). Безвиграшна домашня серія Оболоні в УПЛ триває шість ігор поспіль.

Перший тайм поєдинку у Києві голами глядачів не потішив, бо обидві команди не зуміли завдати бодай одного удару у площину воріт на двох!

Хоча всі шанси забити черговий м’яч в УПЛ мав Олександр Філіппов, але його удар прийняла на себе стійка (не рахується за влучання у ствір).

А найпам'ятнішою подією стала травма ключового нападника Оболоні Ростислава Таранухи, якому випадково розбив ніс ліктем бразильський нападник Олександрії Безерра.

По перерві малюнок гри у виконанні «пивоварів» та «містян» не змінився і нулі на табло «Оболонь Арени» стали цілком закономірними. Новий тренер киян Сергій Шищенко дебютувати у новій команді з перемоги не зумів.

Україна. Прем’єр-ліга

6-й тур

Оболонь – Олександрія 0:0 (0:0)

• Після шести турів Оболонь та Олександрія розташували на різних полюсах турнірної таблиці: кияни мають два бали та посідають останній, 16 щабель, а команда Руслана Ротаня з 13 очками очолює чемпіонські перегони.
  • У наступному турі команда Сергія Шищенка на виїзді зіграє проти чинного чемпіона України донецького Шахтаря. Поєдинок заплановано на 23 вересня. Початок гри о 18:00.
  • Олександрія в турі номер сім вдома прийматиме київський Лівий Берег. Матч відбудеться 21 вересня і розпочнеться о 15:30.