Новини

«Ребров готував збірну так, щоб пік її форми прийшовся на чвертьфінал»: ексворотар Динамо про провал на Євро

Віктор Глухенький
Переглядів 66
1 голос
Сергій Ребров. Фото: УАФ
Колишній воротар київського Динамо та Дніпра Святослав Сирота спробував пояснити, чому, на його думку, національна збірна України під керівництвом Сергія Реброва не зуміла показати гідний результат на цьогорічному чемпіонаті Європи.

Святослав Сирота вважає, що провал національної збірної України на Євро-2024, де синьо-жовті не зуміли вийти з групи, не є провиною виключно тренера нашої головної команди країни Сергія Реброва.

«Цикл підготовки команди на такі швидкоплинні турніри треба планувати так, щоб пік форми гравців приходився на якийсь конкретний період часу: тиждень або навіть дні.

Думаю, Сергій Ребров разом із тренерським штабом робив усе правильно. Вони готували команду так, щоб пік її форми прийшовся не на початок змагань, а десь на чвертьфінал. Цей тактично-стратегічний план міг бути реалізованим, якби не дві окремі індивідуальні помилки», – розповів Сирота в інтерв'ю «Українському футболу».

• На Євро-2024 збірна України набрали чотири очки. На груповому етапі синьо-жовті програли Румунії (0:2), перемогли Словаччину (2:1) та розписали нічию з Бельгією (0:0).