Новини

Перед стартом у Лізі чемпіонів Шахтар перервав безвиграшну серію в УПЛ: подробиці погрому Карпат

Віктор Глухенький
Переглядів 154
1 голос
Автор хет-трику Артем Бондаренко (по цетру). Фото: ФК Шахтар (Донецьк)
У завершальному суботньому поєдинку шостого туру Української Прем’єр-ліги Шахтар розтрощив Карпати (5:2). Головним героєм «гірників» став Бондаренко, який вистрілив хет-триком.

Увечері суботи у Львові задощило й злива була не лише у вигляді опадів з неба, а й голів.Вже у першому таймі глядачі на трибунах «Арени Львів» побачили п’ять голів! Що більше ніж у всіх попередніх трьох поєдинках туру загалом.

Відкрив лік голам Олександр Зубков в якого вселився Роберто Карлос: українець з кількох метрів гарматним ударом увігнав м’яча в дев’ятку, ледь не порвавши сітку.

Однак «леви» швидко відповіли голом у виконанні Євгена Підлепенця. Й, здавалося, що показавши зуби, команда Владислава Лупашка нав’яже боротьбу чинному чемпіону, але… Вона попливла.

Ще до перерви Шахтар збільшив свою перевагу до трьох голів: двічі забив Артем Бондаренко ще один гол до свого активу записав вихованець Карпат Данило Сікан.

Наколотивши необхідну кількість голів за перші 45 хвилин Шахтар дещо збавив оберти, певно вже економлячи сили на матч Ліги чемпіонів проти Болоньї, який відбудеться вже найближчої середи, 18 вересня, але ще один гол зелено-білим все ж забив. Зробив це нестримний Бондаренко.

Після третього голу Бондаренка вже стало зрозуміло, що переможуть саме номінальні господарі поля, але Карпати, до їх гідності, не здалися і забили Дмитру Різнику вдруге: відзначився один лідерів «левів» Амбросій Чачуа.

Шахтар декласував Карпати та перервав свою безвиграшну серію в УПЛ, яка тривала дві гри поспіль.

▶️  Відео всіх голів у поєдинку Шахтар – Карпати дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Україна. Прем’єр-ліга

6-й тур

Шахтар – Карпати 5:2 (4:1)

Голи: Зубков, 21, Бондаренко, 29, 39, 65, Сікан, 43 – Підлепенець, 25, Чачуа, 84.

• Після шести турів Шахтар та Карпати розташувалися на шостій (дев’ять очок) та 12 (п’ять балів) позиціях у турнірній таблиці УПЛ відповідно.
  • У наступному турі команда Маріно Пушича на формально домашньому полі прийматиме київську Оболонь. Поєдинок заплановано на 23 вересня. Початок гри о 18:00.
  • Карпати на наступних вихідних завітають в гості до Чорноморця. Матч в Одесі відбудеться 21 вересня і розпочнеться о 13:00.