Новини

Оболонь з Шищенком на містку здобула першу перемогу в УПЛ, а Кобін продовжив жахливу серію: деталі гри у Києві

Віктор Глухенький
Переглядів 583
1 голос
Петро Стасюк та Олег Пушкарьов. Фото: УПЛ
У першому недільному матчі восьмого туру Української Прем’єр-ліги київська Оболонь з переграла Інгулець та відірвалася від дня турнірної таблиці (2:1).
  • Гра проти Оболоні стала 80 матчем Інгульця в УПЛ, а для Оболоні 20 домашньою в елітарному дивізіоні вітчизняного футболу.
  • Головний тренер Інгульця Василь Кобін біля керма різних клубів в гостях в УПЛ ще не перемагав: у 21-му матчі: десять нічиїх та 12 поразок.
  • Безвиграшна гостьова серія Інгульця продовжується в УПЛ. Дев’ять ігор: чотири нічиї, п’ять поразок.

Прорвало! Сьогодні, в останню неділю вересня, гравці Оболоні мають нагоду дозволити собі по пляшечці пінного. «Пивовари» нарешті здобули перемогу в УПЛ.

Перший тайм у Києві голами глядачів не потішив, але власне взяття воріт одного разу все ж відбулося: на 45 хвилині нападник господарів поля Суханов підловив на помилці воротаря гостей Паламарчука і м’яч залетів у ворота. Однак судді на ВАР помітили, що Сергій підіграв собі рукою і гол анулювали.

▶️  Відео незарахованого голу Сергія Суханова дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Але свого господарі все ж домоглися по перерві: Груша уникнув офсайдної пастки та переграв стража воріт Інгульця і перервав безгольову мовчанку Оболоні, яка тривала 620 хвилин!

▶️  Відео голу Віталія Груші дивіться за ПОСИЛАННЯМ

А подвоїв перевагу киян Блізніченко, який сьогодні, до речі, святкує свій 22-й за ліком день народження. Зрештою, двох голів зелено-білим цілком вистачило для першої перемоги у новому сезоні УПЛ та дебютної вікторії для Сергія Шищенка на чолі «пивоварів».

▶️  Відео голу Віктора Блізніченка дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Вже у компенсований час до мінімуму відставання у рахунку скоротив нападник Інгульця Козак та вирвати нічию у хлопців Василя Кобіна не вийшло.

▶️  Відео голу Олександра Козака дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Україна. Прем’єр-ліга, 8-й тур

Оболонь – Інгулець 2:1 (0:0)

Голи: Груша, 59, Блізніченко, 86 – Козак, 90+1.

• Після восьми турів Оболонь має в активі п’ять пунктів та займає передостанню, 15 сходинку у турнірній таблиці УПЛ, а Інгулець з чотирма заліковими балами опустився на останній, 16 щабель.
  • У наступному турі Оболонь на виїзді зіграє проти Чорноморця. Поєдинок в Одесі заплановано на 4 жовтня, початок гри о 15:30.
  • Інгулець у турі номер дев'ять на виїзді поміряється силами з Карпатами. Гра у Львові відбудеться 4 жовтня, а стартовий свисток прозвучить о 18:00.