Невдалий дебют Супряги: Колос переміг Зорю в сьомому турі УПЛ

Олександр Щербатих
Переглядів 412
1 голос
Колос - Зоря. Фото: ФК Колос
У понеділок, 23 вересня, ковалівський Колос приймав луганську Зорю у матчі сьомого туру поточного чемпіонату УПЛ. Ця гра стала однією з двох запланованих на перший день тижня.

Цей поєдинок став першим у новій команді для нападника Владислава Супряги. Орендований у Динамо нападник вийшов в стартовому складі гостей, але відзначитись забитим м’ячем йому не вдалось. На 63 хвилині Супрягу замінив Пилип Будківський.

Кульмінацією матчу став гол від Максима Третякова. На 63 хвилині футболіст Колоса замкнув фланговий простріл - 1:0.

• Наступний матч луганський клуб проведе 30 вересня, коли гратиме домашній матч проти Ворскли (18.00);
  • Пізніше, 23 вересня, свій матч зіграють Шахтар та Оболонь. Старт гри заплановано на 18.00.