«Не можна знімати таких футболістів як Ярмоленко»: рішення Шовковського розлютило легенду Динамо

Олександр Щербатих
Переглядів 2085
1 голос
Артем Мілевський та Андрій Ярмоленко. Фото: Google
По ходу першого тайму гри із Зальцбургом Динамо програвало 0:3 за сумою двох матчів. Але потім забив Ванат, а кияни створили кілька непоганих нагод. Тож декого виліт з ЛЧ дуже засмутив.

Мова про колишнього нападника киян та збірної України Артема Мілевського, який одразу після гри дав коментар YouTube-каналу «ПроФутбол Digital». Артем мав претензії до тренерського рішення Олександра Шовковського:

«Не можна знімати таких футболістів як Ярмоленко. Міняти, при всій повазі, на Волошина, знімати Бражка, знімати всіх.

Як колись говорив один тренер мені: «Не можна міняти Мілевського, він повинен ходити на одній нозі, на двох ногах, але він дуже небезпечний». І Ярмоленко дуже небезпечний. Навіть якщо він просто ходитиме по полю, він уже відволікає увагу захисників. Він може своєю лівою «ключкою» виконати і забити».

Загалом, ексфутболіст був дуже засмученим:

«Не можна знімати найважливіших людей із гри в такий відповідальний момент. Вони повинні грати до кінця, 96 хвилин, 99, б####ь, тисячу хвилин, але вони повинні грати, вони небезпечні для суперника», – заявив Артем на «ПроФутбол Digital».

Зазначимо, що на 67 хвилині матчу проти Зальцбурга Андрія Ярмоленка замінив Назар Волошин.