Новини

Мудрик зіграв за Челсі в АПЛ, але не отримав шансу: результат матчу та кількість часу для українця

Олександр Щербатих
Переглядів 65
1 голос
Михайло Мудрик. Фото: Google
Михайло Мудрик зіграв у матчі лондонського Челсі. Головний тренер «пенсіонерів» Енцо Мареска випустив на поле українського вінгера, але не дав тому багато часу.

В сьомому турі Англійкої Прем’єр-ліги Челсі приймав Ноттінгем Форест. Мудрик залишився на лаві запасних та вийшов на поле лише на 90 хвилині, коли замінив Джейдона Санчо. Оцінок від статистичних порталів не отримав.

• Футболіст потрапив у заявку Сергія Реброва на матчі Ліги Націй;
  • Після перерви на матчі збірних, у другому турі Ліги конференцій, Челсі на виїзді зіграє проти грецького Панатінаїкоса. Поєдинок в Афінах відбудеться 24 жовтня. Початок гри у столиці Греції о 19:45 за київським часом;