Миколенко не допоміг Евертону: команда українця розгромно програла Тоттенхему

Олександр Щербатих
Переглядів 785
1 голос
Віталій Миколенко. Фото: Google
Лівий захисник Евертона та збірної України Віталій Миколенко провів на полі повний матч другого туру АПЛ 2024/25 проти Тоттенхема. Але його команді це не допомогло.

Уже в середині першого тайму «іриски» програвали з рахунком 2:0. У господарів поля відзначились Біссума та Сон. Однак, головний тренер Евертона Шон Дайч не вдався до кардинальних змін. Перші заміни він зробив лише на 57 хвилині.

Щоправда, і це не допомогло, оскільки у другому таймі лондонці забили ще два рази. Команда Миколинка за показником XG показала доволі скромні 0.48, тобто не награла навіть на один забитий м’яч.

Англія

АПЛ. Другий тур

Тоттенхем – Евертон – 4:0

Голи: Біссума 14’, Сон 25’, 77’, Ромеро 71’

Раніше Віталій Миколенко провів за Евертон поєдинок першого туру АПЛ, де команда з Ліверпуля поступилась Брайтону з розгромним рахунком 0:3.

• Контракт Миколенка з Евертоном розрахований до 30 червня 2026 року. Transfermarkt оцінює його вартість у 28 млн євро;
  • Евертон із 40 набраними очками посів 15 місце в розіграші АПЛ сезону 2023/2024;
  • Віталій Миколенко протягом минулої кампанії провів за Евертон 34 поєдинки, на його рахунку два голи.